Буккросинг із Марко Терен

Любі друзі, 26 липня о 19.00 запрошуємо на Книжкову клюмбу в ЛітМузеї на буккросинг!

Обмінятися книжками та обговорити прочитане до нас завітає чарівна Марко Терен — поетка, журналістка, есеїстка, учасниця літературного угрупування NETWORчі та членкиня спілки письменників України.
Отже, рівно за тиждень чекаємо вас на Книжковій клюмбі. Беріть із собою книжки та гарний настрій, якими традиційно будемо обмінюватися в ЛітМузеї.
І ще одна приємна новина: наша гостя поділиться з нами не тільки улюбленими книжками, а й почитає власні вірші з нової збірки «Вітру голоси»!
Не проґавте!
Вхід вільний.

Марко Терен — поетка, журналістка, есеїстка, учасниця літературного угрупування NETWORчі та членкиня спілки письменників України.

Народилася 4 березня 1987 року в Харкові. З дитинства цікавилася музикою та літературою. Почала друкуватися з 2004 року. Авторка трьох поетичних збірок «Моя срібляста риб’яча луска» (2008 р.), «Іншими очима» (2016 р.) та «Вітру голоси» (2018 р.). Переможниця та фіналістка багатьох поетичних конкурсів України. 
До друку готується декілька дитячих книжок. 
Учасниця:
- музично-поетичного проекту «Інтимна лірика під баян»; 
- літературної вистави «Цілую, пиши!..»; 
- поетичного перформансу «Кольорове коло»; 
- музично літературної вистави «Вокзал: потяг на Схід»; 
-авторка та виконавиця текстів у проекті «синдром білого».

Книголюбка, засновниця всеукраїнської акції «Благодійна книжкова вежа» та культурно-освітнього проекту «Мистецькі вівторки із Марко Терен». 
Активна учасниця Волонтерського руху України з березня 2014 року.