Дискусія: «Я та Інший: право бути собою»

 У Харківському ЛітМузеї відбудеться перша регіональна подія оновленого Дискусійного ПЕН-клубу. Тема першої дискусії – "Я та Інший: право бути собою".

26 вересня о 19.00. Вхід на дискуссію вільний. 

Учасники розмови дискутуватимуть про те, чи можливо бути собою у суспільстві, де толерантність досі не стала нормою, а протистояння на тому чи іншому підґрунті стає основою для великих маніпуляцій і потрясінь. Як трансформувати суспільство, де рівень індивідуальної агресії до думки іншого легко сягає точки кипіння. Та шукатимуть стратегії порозуміння, точки перетину, те, що роз’єднує, але може й об’єднати.

Учасники дискусії:

Maria Kulikovska – художниця, скульпторка, перформерка;
Alexandr Filonenko – філософ, богослов, Співзасновник Центру європейської культури "Данте" та Громадської організації "Емаус";
Татьяна Гавриш – керуюча партнерка юридичної фірми ILF, почесна консулка Німеччини у Харкові.

Модеруватиме дискусію Іванна Скиба-Якубова – керуюча партнерка PR-аґенції "Bagels & Letters", волонтерка соціальних проектів.

Дискусійний ПЕН-клуб – спроба вийти за межі соцмереж, де обговорення частіше перетворюються на сварки, ніж на аргументований обмін думками, а також за межі псевдодебатів на телебаченні, де сценарій розмови визначається інтересами власників медіа. Натомість мета Дискусійного ПЕН-клубу – осмислити у діалозі нагальні питання і сприяти розвитку громадянського суспільства, формувати культуру поваги до співрозмовника і вміння чути іншого.

Кураторка Дискусійного ПЕН-клубу – Oksana Mamchenkova.
Проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Інформаційна підтримка – UA: Радіо Культура.

26 вересня (четвер), 19:00
Харківський ЛітМузей (вул. Багалія, 6)

Вхід на дискусію вільний. Обов’язкова реєстрація та акредитація за посиланням: https://bit.ly/2m1RyFm

Контакт: ukraine.pen@gmail.com.