Ігротека в Літмузеї

Запрошуємо 29 січня до ЛітМузею на Ігротеку. Подія для дорослих і дітей (12+).

Грати будемо з 12:00 до 16:00, зручний для себе час можна обрати в реєстраційній формі (реєстрацію робимо на 12.00, 13.00, 14.00, 15.00).
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/fE8UNzWVb41GXptAA

Вартість квитка:
35 грн – одна людина або 50 грн – сім'я (3-4 людини)
Просимо мати з собою сертифікат про вакцинацію або довідку про негативний ПЛР тест (зроблений впродовж 72-х годин).

Пограємо в нашу нову гру "Супер! Герой!", потестуємо пілотну версію гри "Подорожній" і познайомимося з грою "Художники українського авангарду" від наших друзів – видавництва "Дух і літера".

Трохи про ігри:

"Супер! Герой!". Гра познайомить з універсальними компонентами образу та історії героя, "геройськими" атрибутами й сюжетами, поширеними в мистецтві. А головними (супер)героями будете ви самі! І тільки від вас залежатиме порятунок світу від жахливих монстрів та небезпечних катастроф.

"Подорожній: 1920-ті". Не виходячи з кімнати, ви зможете "відвідати" точки світу, в яких побували наші письменники близько ста років тому. Яким вони побачили закордон? Які мали транспортні вподобання: хто був "байкером", хто полюбляв веломандрівки, хто вирушав у далекі плавання, а кому пощастило мандрувати літаком? А з кожної мандрівки вони привозили подорожні нотатки або художні твори…

"Художники українського авангарду" – варіант гри "Імажинаріум" від видавництва "Дух і літера". Фрагменти картин українських авангардистів надихають на найнесподіваніші витвори уяви. Чи зможете ви ввійти в один "потік свідомості" з іншими гравцями та вгадувати їхні асоціації?