Ігротека в Літмузеї

Запрошуємо вас 12 лютого з 12:00 до 16:00 відвідати Ігротеку в Літмузеї

Цього разу ми підібрали для вас ігри, які занурюють в атмосферу певного історичного періоду. Пограємо у вже добре вам знайомі музейні ігри "Будинок Слово" і "Подорожній: 1920-ті" і познайомимо з новою грою "Колейка" ("Черга") від Інституту нацпам'яті Польщі

Подія для дорослих та дітей (12+).
Реєстрація на подію: https://forms.gle/yTLubEv8wGPJSMbX9
Зручний для себе час гри можна обрати в реєстраційній формі.
Вартість квитка: 50 грн – одна людина 100 грн – сім'я (3-4 людини)

Просимо мати з собою сертифікат про вакцинацію або довідку про негативний ПЛР тест (зроблений впродовж 72-х годин). 

Ігри "Будинок Слово" і "Подорожній: 1920-ті", в них можна дізнатися цікаве про наших письменників Розстріляного Відродження та зіткнутися з тогочасними реаліями, приємними (як-от спецпайок або аванс) і неприємними (як обшук чи розкуркулення).

Ігра "Колейка" ("Черга") від Інституту нацпам'яті Польщі, допоможе уявити (або згадати) життя в радянській країні та чого вартувало придбати елементарні побутові речі й продукти.
Чудово розроблена, продумана стратегічна настільна гра. Вашою супергеройською місією в ній буде всього лише купити певний набір товарів. Проте це виявиться дійсно складним завданням, для виконання якого знадобиться витратити кілька умовних "днів", проявляти неабияку інтуїцію (щоб вгадати, які продукти завезуть цього разу) та відважно вступати в штовханину з іншими покупцями.

"Подорожній: 1920-ті". Не виходячи з кімнати, ви зможете "відвідати" точки світу, в яких побували наші письменники близько ста років тому. Яким вони побачили закордон? Які мали транспортні вподобання: хто був "байкером", хто полюбляв веломандрівки, хто вирушав у далекі плавання, а кому пощастило мандрувати літаком? А з кожної мандрівки вони привозили подорожні нотатки або художні твори…