«Інтернат як роман та як соціальний інститут». Дискусія за участі Сергія Жадана

1 червня о 18.30 запрошуємо на дискусію «Інтернат як роман та як соціальний інститут» за участі Сергія Жадана та Генерального консула Німеччини в Донецьку з тимчасовим офісом у Дніпрі Вольфґанґом Мьоссінґером.

У березні 2018 року роман Сергія Жадана «Інтернат» в перекладі німецькою Сабіне Штьор та Юрія Дуркота отримав премію Лейпцизького книжкового ярмарку. Видання визнали найкращою книгою 24-го Форуму Видавців у номінації «Сучасна українська проза». 
У 2017 році в Україні стартувала реформа інтернатної системи. За планом Уряду й Президента, від 2020 року жодне народжене в Україні немовля не потраплятиме до жодного будинку дитини. Та повноцінної комунікації цих змін немає, навколо трансформації інтернатів — купа міфів та спекуляцій. Серед батьків, педагогів та медиків немає єдності: як саме мають відбуватися зміни.
У межах Українсько-німецького року мов Генеральне консульство Німеччини разом із партнерами проводить дискусію, присвячену, з одного боку, роману Жадана «Інтернат», а, з іншого — соціальним аспектам існування інтернатної системи в Україні: умови життя, труднощі, перспективи на тлі медичної та освітньої реформ тощо.
Серед гостей: 
Сергій Жадан, письменник та громадський діяч, 
Сабіне Штьор, німецька літературна перекладачка, 
Юрій Дуркот, український журналіст, публіцист, перекладач, 
Вольфґанґ Мьоссінґер, Генеральний консул Німеччини в Донецьку з тимчасовим офісом у Дніпрі,
Тетяна Гавриш, Почесний консул Німеччини в Харкові,
Роман Марабян, головний лікар Харківського обласного спеціалізованого будинку дитини №1,
Олена Розсказова, керівниця Східноукраїнського представництва міжнародного фонду «Відродження». 
Модерує дискусію Іванна Скиба-Якубова, керуюча партнерка PR-аґенції «Bagels & Letters». 
Дискусія відбудеться 1 червня о 18.30 
Місце проведення: Харківський літературний музей, вул. Багалія 6. 
Мова заходу — українська. 
Організатори та партнери заходу: Генеральне консульство Німеччини у Донецьку з офісом у Дніпрі, Посольство Німеччини в Києві, Почесний консул Німеччини у Харкові, Харківський літературний музей, DAAD.