Квартирник Тетяни Власової та Павла Матюші у Резиденції Слово

Запрошуємо 4 лютого о 19:00 на квартирник у квартирі Шевельова: "Хто підглядає за тобою, коли ти спиш" – це спільний проект поетки Тетяни Власової та поета Павла Матюші, який вони вперше презентують на публіку. Це поетичний перформанс. Історія двох людей, які випадково зустрічаються, діляться почуттями, закохуються. Але чи є там, де надмірні емоції і важкий досвід, місце для хепі-енду? Одне відомо напевне: пристрасті, чуттєвості і нестримності тут буде вдосталь.

Реєстрація на подію (кількість місць обмежена): https://forms.gle/KTFXWjimAdDAzM1G7
Вартість: 100 грн

Точну адресу та реквізити для оплати надішлемо в листі підтвердженні реєстрації.

Подія відбудеться з дотриманням карантинних норм, тому просимо бути у масках та мати з собою довідку про негативний ПЛР тест або сертифікат вакцинації.

Автори проекту:
Тетяна Власова - поетка, співачка, лідерка рок-гурту VLASNA, продюсерка літературно-мистецького проекту "ІншіВірші", PR директорка Одеського міжнародного кінофестивалю та Української кіноакадемії. Минулого року світ побачила дебютна збірка віршів Власової - "Ефект близькості".

Павло Матюша - поет, прозаїк, перекладач, неодноразовий лауреат національного літературного конкурсу "Смолоскип", переможець 2-го Book Pitch від Одеського міжнародного кінофестивалю та Книжкового Арсеналу, лауреат Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова - 2021". Автор циклу новел "Коло з крапкою", роману "Кокліко", поетичної збірки "Париж. Сплін".