Мар’яна Савка і Сергій Жадан, квартирник у Будинку Слово

28 січня о 19:00 Мар’яна Савка і Сергій Жадан презентуватимуть у Будинку Слово поетичну збірку "Радуйся, жінко!" та арт-нотатник "Мій квітучий рік. 2022".

Реєстрація на подію за посиланням (кількість місць обмежена): https://forms.gle/FnF6mF3RXivxPHW76
Вартість: 200 грн

Місце проведення: квартира Шевельова (будинок "Саламандра").
Про те, як потрапити до квартири, точну адресу та реквізити для оплати буде надіслано в листі підтвердженні реєстрації.

Подія відбуватиметься з дотриманням карантинних норм, тому просимо бути у масках та мати з собою довідку про негативний ПЛР тест або сертифікат вакцинації.

Мар'яна Савка їде в Харків презентувати поетичну збірку "Радуйся, жінко!" та арт-нотатник "Мій квітучий рік. 2022". 
Під час презентації Сергій Жадан поспілкується з Мар'яною Савкою про мотивацію, тексти і їхній вплив на інших та поєднання музики, літератури, малювання.

Мар’яна читатеме вірші зі збірки та розповість про роботу над нею. Лірична героїня у її текстах вже достатньо смілива, щоб бути собою, танцювати, співати і кохати на повну силу. Вона вже достатньо сильна і досвідчена, щоб вести за собою інших, вдихати віру і давати впевненість, що всі ми прийшли у світ для радості. Доречі обидві свої книги Мар’яна ілюструвала власноруч.

Мар’яна Савка – головна редакторка і співзасновниця "Видавництва Старого Лева", письменниця, перекладачка, актриса, перформерка, художниця. Авторка 20 книг для дітей і дорослих та культурно-мистецьких проєктів. Фронтвумен Тріо "Мар’яничі". Як ілюстраторка дебютувала в 2019 з книжкою Юрка Іздрика "Меланхолії". Від 2017 року є Посланцем з толерантності ПРООН в Україні, з 2018-го – входить до ПЕН-клубу, має титул "Обличчя Львова" за версію журналу "Boom Awards". Ведуча авторської програми на YouTube-каналі "Мар’яничі на ніч".

Сергій Жадан – письменник, перекладач, громадський діяч, лідер гуртів "Жадан і Собаки" та "Лінія Маннергейма". Автор близько двадцяти книг, серед яких поетичні збірки, романи, драматургічні твори. Роман "Ворошиловград" став книжкою 2010 року за версією ВВС. Член українського ПЕН. У 2017 році заснував "Благодійний фонд Сергія Жадана". Ведучий на радіо "Тризуб ФМ", "Радіо НВ".