подію скасовано! лекція Мирослава Мариновича "Духовність в'язнів радянських таборів"

Друзі! Захід скасовано! Звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку з оголошеним карантином, пан Маринович не зможе приїхати у Харків. Тому ми змушені скасувати захід!

Ми продовжуємо лекції та експрес-виставки про рух опору 1960-х — 1980-х років в Україні.
Друзі, чекаємо  Вас  на лекції Мирослава Мариновича, дисидента, правозахисника, члена-засновника Української Гельсінської групи, релігієзнавця, віцеректора Українського Католицького Університету у Львові, на тему «Духовність в'язнів радянських таборів». Усі лекції супроводжуються експрес-виставками з фондів ЛітМузею!

13 березня о 18:30. Вхідний квиток - 35 гривень.

Ті, хто наважувався чинити опір радянській системі, опинялися в ув'язненні у таборах — мордовських, пермських. Про те, як не впасти духом, зберегти віру і людяність в жорстоких умовах можуть розказати тільки особисті історії.
Мирослав Маринович: «Хочу виконати свій моральний обов’язок і поділитись спогадами про моїх дисидентських і табірних побратимів, які стали для мене вчителями: про їхню спроможність стати на бік добра, хоч це й передбачало жертву; про їхню спроможність залишитись людиною в нелюдських умовах; про значення віри в умовах боротьби та ув'язнення та її прояви».