Презентація ескізного проекту реконструкції Харківського літературного музею

Шановні харків'яни! 10 жовтня о 15.00 в Харківському літературному музеї відкриється виставка, присвячена презентації ескізного проекту реконструкції музейної споруди. Під час виставки всі бажаючі зможуть ознайомитись із теперішньою діяльністю та структурою музею, а також ескізним проектом реконструкції, що буде представлений в архітектурному макеті, друкованих планах майбутньої споруди. 
О 18.00 проект нового ЛітМузею  представлять його автор, відомий архітектор Олег Дроздов, і директор музею Ірина Григоренко, — вони детально розкажуть про бачення майбутнього музею, про структурні та змістовні зміни в діяльності інституції, і про створення нового простору відповідно до цієї діяльності. Для отримання відгуків від громади після виступу спікерів у форматі «питання — відповідь» відбудеться обговорення нового ЛітМузею.

Ми вважаємо, що започаткувавши діалог із громадою, актуалізуємо питання необхідності модернізації українських музеїв відповідно до суспільних потреб. Чим має стати музей для відвідувачів сьогодні — місцем збереження пам’яті, освітнім центром, розважальним закладом, майданчиком для суспільного діалогу? Чи відповідають музейні споруди тим завданням, які готові поставити перед собою українські музеї? І чи потрібно сьогодні вкладати кошти в успішне функціонування музеїв? Будемо раді почути думку музейників та відвідувачів.

На обговорення нового ЛітМузею потрібно акредитуватися. На жаль, наші приміщення не можуть розмістити велику кількість людей. Запрошення отримають перші п'ятдесят зареєстрованих. Не зволікайте! Заповніть, будь ласка, ФОРМУ.