Таборове Різдво

12 січня 2017 року о 19.00 в Харківському ЛітМузеї відбудеться захід, присвячений українським дисидентам та нинішнім політв’язням, — «Таборове Різдво».

 

Цього дня в нашій країні відзначають День політв’язня. У пам’ять про дисидентів-шістдесятників ми реконструюємо святкування Різдва Христового в радянських таборах.

Протягом вечора відвідувачі зможуть відчути особливу різдвяну атмосферу підпільного мистецького кола тих людей, які саме 12 січня були спроваджені до в’язниць, аби не заважали тоталітарній системі. Ігор та Ірина Калинці, Василь Стус, Євген Сверстюк, Олена Антонів, Валентин Мороз, Стефанія Шабатура, В’ячеслав Чорновіл, Ярослав Лемик — яскраві митці, які, окрім літературних творів, картин і фотографій, вміли також створити незабутнє свято за будь-яких обставин та умов.

Учасники заходу самі зможуть приготувати 12 таборових різдвяних страв, виготовити прикраси-свічки, заспівати колядку — так, як це було в Кучино (Пермські табори) на початку 1970-х років.

Також учасники заходу зможуть долучитись до всесвітньо відомого руху #LetMyPeopleGo та написати листа нинішнім політв’язням, яких утримують в РФ та окупованому Криму. 

Приходьте!

Реєстрація на подію за посиланням: список учасників 

Куратори заходу:
Ольга Черемська, т. +38 067 899 45 10
Анастасія Подобайло, т. +38 073 053 76 94

Вартість вхідного квитка — 40 гривень; пільговий квиток — 30 гривень.