Вонг Карвай у ЛітМузеї

21 грудня о 19:00 завітайте на кінопоказ від культового гонгонського режисера Вонга Карвая "Чунцінський експрес"– це мелодрама про життя як воно є. 
Але на відміну від американських колег, гонконзький режисер не женеться за гепі-ендом, не користується голлівудськими формулами побудови сюжету, він максимально наближується до того, щоби зімітувати життя, яким жалюгідним або провокаційним воно не здавалося би глядачам.
Водночас режисер відмовляється рухатися шаблонними лабіринтами експозицій, зав’язок та кульмінацій.

Вхід вільний, але за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/5C5bmChsV9GxiZbL6
Дякуємо, Артхаус Трафік, за можливість показу! 
Потрібно обов'язково мати з собою сертифікат про вакцинацію, або довідку про негативний ПЛР тест (зроблений впродовж 72-х годин).

Тож поки ми всі ще не в потягах додому чи в інші міста, або країни, у нас є шанс влаштувати затишний кіновечір. 
Але "Чунцінський експрес" це кіно не про потяг, як може здатися з назви, а про специфічний торговельний район Гонконгу (доречі трохи схожий на нашу Салтівку).
Усі історії у фільмі — про поліціянта та таємничу жінку, про дивну офіціантку у забігайлівці – це історії про кохання. Кіно завжди розказує нам любовні історії, навіть, якщо це історія не про закоханих. У військових фільмах – це любов до екшену, у гангстерських – любов до злочину, в "Чунцінському експресі" – любов до...
Приходьте, і кожен знайде свої змісти любові...