Запрошуємо на зустрічі з дитячим письменником Іваном Андрусяком

В рамках перебування письменника на Резиденцію “Слово” для дитячих письменників відбудеться чотири зустрічі. Перша зустріч відбудеться 16 серпня о 12.00 у місті Вовчанськ, у фаховому коледжі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, вулиця Соборна, 93а. Іван Андрусяк та Сергій Жадан почитають свої твори для дітей, розкажуть цікаві історії і поспілкуються з аудиторією.

Друга зустріч відбудеться 17 серпня о 13.00 в містечку Покотилівка, у селищній бібліотеці для дітей, по вулиці Незалежності, 33.
Іван Андрусяк та Сергій Жадан почитають свої твори для дітей, розкажуть цікаві історії і поспілкуються з аудиторією.
17 серпня о 18.30 у Харківському ЛітМузеї по вулиці Багалія, 6 відбудеться дискусія “Історія в художній формі: пропаганда чи націєтворення. Говоримо про дитячі книги з Іваном Андрусяком”
21 серпня о 11.00 у Харківському ЛІтМузеї відбудеться “Морськосвинська дитяча субота з Іваном Андрусяком.”
Вхід на всі заходи вільний.

Іван Андрусяк – автор повістей «Стефа і Чакалка», «Вісім днів із життя Бурундука», «Морськосвинський детектив», збірок казок «Зайчикова книжечка» і «Третій сніг», історичної повісті для підлітків «Сірка на порох», збірок дитячої поезії. Лауреат Корнійчуковської премії 2016 року, удостоєний відзнаки «Дитячий поет року» від порталу української дитячої книги «БараБука» і премії «ЛітАкцент року», лауреат премії імені Якова Гальчевського (2019), лауреат премії імені Лесі Українки (2019). Член українського центру ПЕН-клубу.