Зустріч з німецьким письменником Міхаелем Целлером

В Харківському літературному музеї відбудеться зустріч з німецьким письменником Міхаелем Целлером, українським письменником Сергієм Жаданом, українською перекладачкою, письменницею Олександрою Ковальовою.

13  вересня о 18.30. Вхідний квиток – 20 грн. Пільговий квиток – 15 грн

 

Під час зустрічі митці будуть говорити про україно-німецькі стосунки, як німці бачать сучасну постреволюційну Україну і як Україна розповідає про себе світу. Також Міхаель Целлер розкаже про свою творчість, про сучасну німецьку літературу і почитає свої нові твори.

Сергій Жадан: «Міхаель Целлер - важливий проукраїнський голос у сьогоднішній інтелектуальній Німеччині, людина, яка здавна й щиро цікавиться Харковом та Україною в цілому. Прикметно, що ці інтерес та симпатія - взаємні: Міхаель має в Харкові відданих читачів. Почавшись одного разу, ця історія дружби триває до сьогодні й Міхаель знову відвідує наше місто, що не може не тішити»

Міхаель Целлер приїхав на місяць на Харківську літературну резиденцію, під час якої планує працювати над третьою збіркою оповідань - про те, що відбувається з людьми, коли вони старішають і відчувають наближення смерті.

Харківська літературна резиденція – спільний проект Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу  та Харківської обласної державної адміністрації - заснована у 2018 році з метою підтримки письменників, а також промоції Харкова і його культури в Україні та світі. Організаційний партнер – Харківський ЛітМузей.