Зимові свята у ЛітМузеї

Усі святкові програми відбуваються у дитячому просторі-виставці «Пластилінове Різдво». Програми розраховані на дітей від 8-ми до 14 років, а також підходять для відвідування всією родиною.


Відвідати музей можна з понеділка по п'ятницю від 10.00 до 18.00.
Вхідний квиток для дорослих коштує 20 гривень, для учнів та студентів —15 гривень.
Замовлення різдвяної програми – 100 гривень з групи.
Можливі індивідуальні і групові відвідування (групи до 15 осіб).
У вихідний день та вечірній час екскурсії та заняття доступні за попереднім замовленням.

РІЗДВЯНИЙ ПОДАРУНОК

Новорічні свята — дивовижний час для подарунків. Інтерактивне заняття «Різдвяний подарунок» через сюжети дитячих літературних творів розповідає про омріяні дари, які можна отримати в новорічний час. Що є подарунком у казках братів Грімм «Пані Метелиця» та Івана Малковича «Золотий павучок», або в творах Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня в прозі» та Марка Черемшини «Сльоза»?

Під час заняття діти навчаться створювати свої новорічні сюжети з відомими літературними персонажами і вчитись робити паперових ангеликів — подарунки своїм близьким.

КРИЖАНА ДІВА

Найвідоміша новорічна історія про дружбу, любов, довіру, теплі людські стосунки — казка Ганса Христиана Андерсена «Снігова королева». Крижана діва є персонажем багатьох літературних сюжетів. Холод проти вогню, крига проти любові — кожна історія, описана в українській та світовій літературі, по-своєму розкриває нам смисли протистояння між палкими почуттями і байдужістю. За допомогою методики творчого прочитання діти дізнаються, як через символи і казкові атрибути письменники розповідають про повсякденні людські стосунки. Під час заняття діти також гратимуть у «Садівника» та «Упізнай друга».

РІЗДВЯНІ ЯНГОЛИ

У новорічних казках до дітей з’являються чарівні янголи, які рятують або приносять омріяні подарунки.  А ще кожен із нас має опіку «янгола-охоронця» — святого, чиє ім’я він носить. Під час інтерактивного заняття «Різдвяні янголи» діти дізнаються значення власних імен, як житійні історії пов`язані з відомими казками, наприклад, «Сплячою красунею» Шарля Перро, або «Рапунцель» братів Грімм. Також діти навчаться співати колядки і віншування.

РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП

Під час зимових свят Харківський ЛітМузей запрошує вас долучитися до традиційного різдвяного дійства. Наша програма включає в себе лялькову інсценізацію за традиційною різдвяною виставою — Вертеп. Ролі знайдуться всім: пастушки, що зустрічали Христа, три царі-волхви, що прийшли з дарами до маленького Ісуса, цар Ірод та його воїни, Чорт та Смерть. Вистава супроводжується співом колядок та веселими жартами.